DC Mláďátka

MENSA NTC LEARNING

V roce 2015 nám byl udělen titul "ŠKOLKA SPOLUPRACUJÍCÍ S MENSOU" v oblasti rozvoje myšlení a trénování paměti u dětí. S metodikou Mensa systému pracujeme běžně v každodenní výuce dětí a zcela jsme ji implementovali do našich vzdělávacích plánů ve třídě školky i jeslí. U dětí tato metoda výuky zajišťuje rozvoj jejich potenciálu a hlavně to děti moc baví.

Mensa NTC Learning je unikátní systém rozvoje dětského mozku za pomocí cvičení, která vedou k průkaznému zvýšení efektivity využívání mozkové kapacity v dětském věku. Výzkumy, na základě kterých projekt vznikl, mimo jiné vycházejí z faktu, že dětský mozek zakládá 75 % všech neuronových synapsí (propojení) do věku 7 let, z toho 50 % vznikne do konce do věku 5 let. Cíl našeho společného úsilí s Mensou ČR je rozvoj potenciálu všech dětí od nejrannějšího období, v ČR je projekt nazván „Mensa pro školky“. Více informací viz: http://deti.mensa.cz/index.php?pg=ntc

Naše školka je členem Mensy ČR

Mensa ČR

Najdete nás na Facebooku

Facebook DC Mláďátka
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram