DC Mláďátka

Důležité informace

Pobyt na čerstvém vzduchu

Naše prostory s velkou bezpečnou zahradou nám umožňují trávit čas s dětmi venku (pískoviště, zahradní domeček, tunely, odrážedla, koloběžky, míčové hry aj.), nebo se procházet po klidném okolí. Z důvodu minimalizace rizik nebezpečí úrazu a volného pohybu malých dětí nemáme na zahrádce umístěné žádné vysoké herní prvky (prolézací věže a klouzačky, sítě, houpačky, aj.). Upřednostňujeme aktivní práci s dětmi i na zahradě (hry, soutěže, venkovní řízené aktivity).

Strava

Svačinka, oběd, svačinka. Dbáme na zdravý životní styl (zdravé produkty). Pitný režim je v ceně školného. Strava se platí zvlášť. Akceptujeme stravovací návyky dětí. Po domluvě možná i nabídka specifického stravování (bezlepková strava, vegetariánská, aj.). Děti by měly mít z domova jejich oblíbený hrneček, který si poznají, aby nedocházelo k záměnám u dětí. Také máte možnost přinést vlastní stravu z domova v řádně označené nádobě.

Spánek dětí

Odpočinek je pro děti velmi důležitý, potřebují se zklidnit a načerpat síly. Děti si poslechnou pohádku a mají čas na relaxaci a uvolnění. Pokud dítě nevydrží ležet, může jít do herny, kde mu bude nabídnuta klidová aktivita. Děti si můžou přinést oblíbenou usínací hračku či polštářek.

S sebou do jeslí a školky

Bačkůrky či jinou pevnou obuv a pohodlné oblečení na hraní. Pyžámko na spinkání. Oblečení na zahradu (boty, tepláčky, mikinku, bundičku) + vše ještě náhradní (ponožky, spodní prádlo, punčocháčky, tepláčky, tričko, mikinku). Zástěrku (gumovou) na výtvarnou výchovu. Hygienické potřeby – kartáček na zuby a pastu dle vlastního uvážení rodičů, popř. plínky. Oblečení prosím řádně popište, abychom předešli případné záměně.

Naše školka je členem Mensy ČR

Mensa ČR

Najdete nás na Facebooku

Facebook DC Mláďátka
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram